Pleksa – Materiał, z którego z łatwością wykonasz ekspozytor

Szkło akrylowe, potocznie zwane pleksą, to wysoce wytrzymały materiał o dużym stopniu przezroczystości. Materiał ten swoją fakturą i formą do złudzenia przypomina szkło, dzięki czemu może je z powodzeniem zastępować w różnych gałęziach przemysłu. Poznaj zalety wykorzystania pleksy do produkcji ekspozytorów.
ekspozytor w całości wykonany z plexiglasu

Pleksa – doskonała alternatywa dla szkła

Pleksa znana jest ze swoich doskonałych właściwości wytrzymałościowych, sztywności oraz przezroczystości. To właśnie przezroczystość sprawia, że pleksa znalazła w przemyśle szerokie zastosowanie. Wartość transmitacji światła dziennego dla szkła akrylowego szacuje się na około 92%.

Co więcej, materiał ten nie żółknie pod wpływem działania promieniowania ultrafioletowego i ekspozycji na światło słoneczne.

Niezmienna barwa szkła akrylowego umożliwia zatem jego zastosowanie w reklamie np. w formie ekspozytorów. Tworzywo to jest również termoplastyczne, oznacza to, że z łatwością poddaje się obróbce cieplnej. Oddziaływanie wysoką temperaturą daje możliwość tworzenia wybranych kształtów i form szkła akrylowego.

Ekspozytory z plexi

Właściwe przedstawienie oferty firmy to ważne zadanie dla każdego przedsiębiorcy. Odpowiednia ekspozycja materiałów reklamowych może znacząco wpłynąć na postrzeganie firmy przez potencjalnych klientów.

Na rynku artykułów biurowych pojawiły się wyjątkowo trwałe i estetyczne ekspozytory z plexi, które w prosty sposób pozwalają na przedstawienie materiałów reklamowych firmy. Ich zastosowanie jest bardzo uniwersalne, dzięki czemu posłużyć mogą zarówno jako wsparcie marketingowe różnych sektorów w przedsiębiorstwie, jak i wspomagać codzienne obowiązki pracowników.

Ekspozytory z plexi mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w branży handlowej, jak i usługowej – produkt ten ma wyeksponować materiały reklamowe oraz zwrócić uwagę klienta.

Dlaczego warto wykorzystać ekspozytory z plexi?

Produkty wykonywane ze szkła akrylowego zyskują coraz większą popularność na rodzimym rynku artykułów biurowych. Ich popularność wynika z uniwersalności zastosowania, trwałości oraz niezmienności wyglądu nawet przy dużej ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe.

Ekspozytory z plexi mają za zadanie podkreślić sprzedawane produkty lub uporządkować przestrzeń wystawową. Materiały reklamowe takie jak ulotki, broszury czy gazetki można w elegancji i estetyczny sposób zaprezentować klientom, dzięki czemu wygląd całego biura czy sklepu zyskuje profesjonalnego wyglądu.

Plexi Warszawa

Producenci artykułów ze szkła akrylowego, stosują jego doskonałe właściwości również podczas produkcji innych elementów, takich jak: ramki, stojaki, wizytowniki czy gabloty. Szerokie zastosowanie szkła akrylowego daje możliwość tworzenia ciekawych produktów, niezbędnych do codziennej pracy w prężnie działającym przedsiębiorstwie.

Plexi Warszawa – tam znajdziesz poszukiwane przez siebie produkty z najwyższej jakości szkła akrylowego.